Ny hemsida!

Välkommen till Paradisets Fastighetsägareföreningens ny hemsida. Äntligen är den här! Vår ambition är att på hemsidan samla all relevant information för våra medlemmar och att hemsidan ska vara föreningens huvudsakliga kommunikationskanal, ständigt aktuell. Återkoppla gärna vad du tycker och om du har några önskemål, till styrelsen@ppff.se . På hemsidan finns också föreningens nya logotyp! Både logotypen och hemsidan är skapad av Helena Sellgren på Vintergatan, tillsammans med Mikael Svensson, och den ersätter helt vår tidigare hemsida och nyhetsarkiv. Vår tanke är att på sikt även bjuda in till en fototävling bland medlemmarna, för att ersätta de bilder vi har på hemsidan idag. Kort sagt, håll koll på hemsidan, det är här du hittar aktuell information om föreningens aktiviteter.